Browsing Tag

Mirel Çota

Objektivi i Mirel Çotës: E mbyll në elitë me Sopotin

Sopoti kishte objektiv ngjitjen në Kategorinë e Parë, por në fazën e dytë synimi i librazhdasve u zbeh dhe aktualisht janë jashtë gare. Skuadra nga Librazhdi renditet në vendin e 6-të në grupin A me 32 pikë. Për këtë dështim, sulmuesi…