Iliria, Turbina dhe Elbasani kanë “humbur” miqësoret

E gjithë kjo javë ka qenë e mbarë për skuadrat shqiptare të futbollit, jo vetëm për…

Skuadrat sfidojnë motin dhe terrenet, fillojnë testet me ndeshje miqësore

Kjo javë i rikthen skuadrat në fushë, ku pas përgatitjeve që kanë nisur në fillim të…

Gjermania, dy miqësore luksi për muajin nëntor

Kombëtarja gjermane para dy vitesh nuk ka luajtur dy miqësore prej sulmeve terroriste, por kjo nuk…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online