Browsing Tag

Milner

Klop në hall, dëmtohet edhe një titullar në mesfushë

Liverpuli barazoi ndaj Mançester Sitit në ndeshjen e fundit të kampionatit dhe ishte me fat, sepse Mahrez çoi jashtë planetit penalltinë që mund të vlente fitoren e Sitit, pak minuta  para fundit të sfidës. Megjithatë  jo gjithçka ka…

Analisti i “Sky sport”: Pogba nuk krahasohet me Milner!

Graem Sounes, i njohur për punën e tij me gjigantin e televizionit “Sky sport” ka folur në lidhje me mesfushorin francez, Pol Pogba. Skocezi ka deklaruar se Pogba duhet pikë së pari të shikojë nga vetja, për mënyrën se si ai luan dhe si…