Browsing Tag

merkato itali

Interi e ka seriozisht, ofron 70 milionë euro për sulmuesin

Interi duket se e ka seriozisht këtë merkato dhe po tenton vetëm emra të bujshëm për të afruar në ekip. Zikaltrit janë përfolur shumë kohët e fundit për blerjen e Romelo Lukakut dhe lëvizja e parë ka ardhur. Inter are going to make the…