Browsing Tag

Merkato e janarit

Shehi i kënaqur, zbulon afrimin e dytë te kampionët

Skënderbeu dhe Teuta u ndanë në barazim pa gola sot në Durrës dhe tanimë mendojnë për pjesën e dytë të sezonit. Pas takimit, trajneri i korçarëve, Orges Shehi, foli për gjendjen e skuadrës së tij dhe njoftoi afrimin e Shqiprim Taipit në…

Gega kërkoi mesfushor, Partizani ia gjen në Vlorë

Partizani ka në fokus të rinjtë dhe një tjetër është gati të nënshkruajë. Marrëveshja është arritur dhe lojtarin po e presin në zyrat e klubit të kuq për të nënshkruar. Alesio Hyseni, pas largimit nga Flamurtari, për ditëlindje do të…

Firma e parë, Laçi transferon mbrojtësin e Shqipërisë U21

Laçi po kërkon të përforcohet dhe nga sot është pjesë e kurbinasit edhe një mbrojtës, i cili ka luajtur në Itali me grupmoshat dhe tanimë kërkon të hyjë në futbollin e rëndësishëm përmes Superiores dhe konkretisht me bardhezinjtë e drejtuar…