Përforcohet Bylis, zyrtarizohen dy futbollistët e rinj

Bylisi siguroi ngjitjen në Superiore pasi u shpall skuadra kampione e Kategorisë së Para dhe skuadra…

Merkato e Bylisit, në bisedime me ish-mesfushorin e Besës

Bylisi ka filluar të mendojë seriozisht për merkaton dhe synon të përforcohet sa më shumë për…

Iliria i “rrëmben” kapitenin Burrelit

Iliria e Fushë-Krujës po punon qetësisht në merkaton verore, por deri tani ka bërë disa goditje…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online