Browsing Tag

Mellugja

Përforcohet Bylis, zyrtarizohen dy futbollistët e rinj

Bylisi siguroi ngjitjen në Superiore pasi u shpall skuadra kampione e Kategorisë së Para dhe skuadra ballshiote po vazhdon punën për të përforcuar skuadrën. Sot, janë zyrtarizuar dy përforcime për skuadrën e kuqe. I pari është Edison…

Merkato e Bylisit, në bisedime me ish-mesfushorin e Besës

Bylisi ka filluar të mendojë seriozisht për merkaton dhe synon të përforcohet sa më shumë për sezonin e ri, që do e shohë në Superiore. Edhe pse u shpallën kampionë të Kategorisë së Parë, drejtuesit po mendojnë të krijojnë një skuadër…

Iliria i “rrëmben” kapitenin Burrelit

Iliria e Fushë-Krujës po punon qetësisht në merkaton verore, por deri tani ka bërë disa goditje të zgjuara, sepse është përforcuar në çdo repart, me emra si Turkaj, Gjokeja, Xhambrahimi, Anton Lleshi e portieri Ujkaj. Sport Ekspres mëson…