Browsing Tag

meguajer

Habit Guardiola: Meguajer ishte shumë i shtrenjtë për Sitin

Herri Meguajer është lojtari më i ri i Mançester Junajtid, pasi iu bashkua “Djajve të Kuq” për plot 80 milionë sterlina, aq sa pagoi dhe Real Madridi për Kristiano Ronaldon 10 vite më parë. Pep Guardiola e kërkoi me ngulm qendërmbrojtësin…