Browsing Tag

Mauro Baldisoni

Roma ia del në apel, UEFA “fal” tifozët verdhekuq

Një lajm i mirë për Romën dhe tifozët e saj. UEFA ka reduktuar dënimin e tifozëve verdhekuq, të cilët shkaktuan trazira në Angli gjatë ndeshjes së parë të gjysmë-finaleve të Champions në sezonin e kaluar. Ata u dënuan me një transfertë…