Lotar Mateus, vizitë speciale te skuadra e Prishtinës

Klubi i futbollit Prishtina ka pritur sot një vizitor shumë të veçantë. Ish-kampioni i botës me…

Mateus: Jam dakord me vendimin e Lëv, por më irriton koha e njoftimit

Ish-lojtari i Bajernit dhe kombëtares gjermane, Lotar Mateus, ka folur për “T-Online”, në lidhje me vendimin…

Mateus ia vë fajin drejtuesve: Ja gabimi i pafalshëm!

Ish-lojtari i Bajernit dhe kombëtares gjermane, Lotar Mateus, nuk është kursyer në kritikat e tij ndaj…

Mateus këshillon Bajernin: E kam gjetur unë Robenin e dytë, blijeni!

Legjenda e futbollit gjerman, Lotar Mateus, mendon se Bajerni nuk ka pse bën përpjekje të mëdha…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online