Browsing Tag

Massimo Moratti

Morati: Ikardi kapiten i madh, nuk e kuptoj lojën e Interit!

Çështja e rinovimit të Mauro Ikardit mban prej kohësh në ankth Interin dhe tifozërinë zikaltër, por veprimi i fundit i klubit për t’i hequr shiritin e kapitenit sulmuesit i ka befasuar të gjithë. Palët janë të ndarë, ka nga ata që…