Browsing Tag

Masimo Ferrero

I “çmenduri” Ferrero: Ndeshjet luhen, jetët nuk kthehen!

Situata në qytetin e Xhenovës është e rëndë. Rrëzimi i urës ka sjellë të vdekur dhe në këtë situatë nuk mund të flitet për futboll. Sampdoria pret Fiorentinën të dielën, në kuadër të javës së parë të Serisë A, por presidenti i Sampdorias as…