Browsing Tag

Martino

Tata Martino lë Amerikën si kampion, firmos në Meksikë

Gerardo "Tata" Martino do të jetë trajneri i Meksikës dhe marrëveshja është arritur tashmë, gjë që është konfirmuar nga presidenti i Federatës Meksikane të Futbollit, Jon de Luisa. Martino para pak javësh doli kampion në Shtetet e…