Browsing Tag

Marko Jovanovic

Akuzat e Jovanoviç për Gegën, Partizani: Të pavërteta!

Marko Jovanoviç hodhi akuza të rënda sot për trajnerin e Partizanit, Skënder Gegën. Kjo ka bërë që në klubin e kuq të dalin me një qëndrim, teksa shprehen të zhgënjyer dhe të indinjuar për ato që serbi ka deklaruar (Kliko këtu për të lexuar…

Plas te Partizani, akuza të rënda për Skënder Gegën!

Marko Jovanoviç nuk ka duruar. Partizani zyrtarizoi kohë më parë largimin me konsensus të serbit, i cili së fundmi ka folur gjerë e gjatë, madje duke lëshuar akuza të forta për trajnerin Skënder Gega. E ka drejtpërdrejt me të, teksa thekson…