Browsing Tag

mario

Interi i tregoi derën, Zhoao Mario vendos për të ardhmen

Mesfushori i Interit, Zhoao Mario, ka vendosur se kush do të jetë klubi i tij i ardhshëm dhe do të jetë shumë larg Interit. Gjërat për mesfushorin portugez nuk kanë shkuar shumë mirë te Interi, që nga koha kur është transferuar te…