Browsing Tag

marimi

Merkato dhe sekretet e Partizanit, i zbulon Elton Marini

Menaxheri i disa prej futbollistëve më të njohur të Superiores, Elton Marini, ka qenë i ftuar në emisionin “Rubrika Sportive”, ku ka diskutuar mbi merkaton e Partizanit dhe vendimin e Komitet Ekzekutiv të FSHF-së për të mos e rritur numrin…