Browsing Tag

Maribor

Maribori nuk e diskuton Partizanin, Zahoviç i qartë

Maribor është favorit ndaj Partizanit dhe kjo nuk do shumë mend. Në Slloveni shpesh mundohen të tregojnë respekt, por ka momente kur nuk e fshehin dot superioritetin e tyre. Drejtori sportiv, Zllatko Zahoviç, i cili beson se klubi i tij nuk…