Junajtid bën përpara, gati rinovimi me yllin e sulmit

Mançester Junajtid po synon të rrisë sa më shumë cilësinë dhe të ulë sa më shumë…

Barcelona “thyen” kasafortën, ofertë e çmendur për 21-vjeçarin anglez

Barcelona e ka seriozisht me Markus Rashford. Nga Anglia vijnë lajmë të sigurta se katalanasit kanë…

E kërkon Barcelona, Junajtid “mbulon” me para yllin e saj

Markus Rashford është pranë firmosjes së një marrëveshje të re me Mançester Junajtid. Ylli i “Djajve…

“Djaloshi i artë” i Junajtid, çfarë rrugëtimi fantastik për Rashford

Markus Rashford është një ndër sulmuesit dhe lojtarët më të spikatur të momentit. 21-vjeçari shihet si…

VIDEO | Deklaratë skandaloze e Ouen: Rashford duhej goditur me shkelma

Ole Gunar Solskjaer nuk po u besonte fatit teksa katër lojtarë të Mançester Junajtid u dëmtuan…

Plani i Junajtid për Rashford, Felaini nuk mund të largohet!

Ardhja e Ole Gunar Solskjaer në stol ka “rilindur” Mançester Junajtid. Lojë e bukur dhe rezultate…

Prapaskena “Ozil-Inter”, në Gjermani zbulojnë përse dështoi transferimi

Gazeta më e madhe ne Gjermani “Bild” ka zbuluar një prapaskenë të merkatos gjatë vitit të…

Rashford: Inspirimin për të luajtur futboll e marr nga Kristiano Ronaldo!

Mançester Junajtid do të sfidojë mbrëmjen e sotme në një duel “zjarri” Juventusin në “Allianz Stadium”.…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online