Browsing Tag

marc overmars

Overmars e konfirmon: De Ligt te Juventusi? Ja çfarë mungon

Matijs De Ligt dhe Juventusin i ndan vetëm zyrtarizimi. Marrëveshja është arritur, Ajaksi do të përfitojë 70 milionë euro, ndërsa mbrojtësi 19-vjeçar do të përfitojë një rrogë prej 12 milionë eurosh në sezon. Mark Overmas ka folur në…