Browsing Tag

Manuel Lokateli

Lokateli: Milani nuk më besoi. Unë te Juventusi? Fantastike!

Manuel Lokateli është një produkt i Milanit, por tanimë luan për Sasuolon. Mesfushori 21-vjeçar u përdor më së shumti si rezervë te kuqezinjtë dhe duke parë se nuk kishin shumë besim tek ai, vendosi të ndryshonte ambient. Te Sasuolo po…