Browsing Tag

Mandzukic

Prag Superkupa, Juventus me një mungesë me peshë

Juventusi dhe Milani do të përplasen me 16 janar në kryeqytetin e Arabisë Saudite për të diskutuar mes tyre Superkupën e Italisë. Një ndeshje, që pritet me interes të madh, sidomos te Milani, pasi në ekipin kuqezi me shumë gjasa do të…