Browsing Tag

Manchester

Solskjaer shpërthen: Unë do të jem këtu, shumë të tjerë jo

“Muaji i mjaltit” ka mbaruar midis Ole Gunar Solskjaer dhe lojtarëve të Mançester Junajtid. Humbja me rezultatin e thellë 4 – 0 ndaj Evertonit ka sjellë që trajneri i “djajve të kuq” të mos përmbahet në daljen për shtyp në përfundim të…

Ylli i Monakos shkon në Mançester

Ndonëse gjithë mediat këtë sezon janë përqendruar te Kilian Mbape, Monako ka edhe emra të tjerë të klasit botëror dhe një lojtar shumë i kërkuar në treg është Bernardo Silva. Mesfushori i kombëtares portugeze ka qenë fenomenal këtë sezon…