Transferim i çuditshëm, mbrojtësi i Shpresave firmos në kategorinë e katërt spanjolle

Klubi andaluzian zyrtarizon transferimin

Maloku: Superiorja nuk ka diferenca, puna mu shpërblye

Humbja ndaj Flamurtarit nuk ka ulur moralin te skuadra e Kukësit. Verilindorët duhet të bëjnë kthesën…

Reagimi i Torpedos: Ne jemi në rregull, ndeshja nuk mund të shtyhet

Nuk ka munduar dhe reagimi i klubit të Torpedos, që ka dhënë versionin e saj në…

Zhvillime te Kukësi, një lojtar merr vizën në limitet e kohës

Kukësi do të niset sot në orën 21:00 drejt Gjeorgjisë, pasi nëse nuk paraqitet rrezikon që…

Sakrifica e Frashërit dhe nxitimi i Kukësit

Stivi Frashëri nuk u aktivizua në tre ndeshjet e fundit të kampionatit, me gardianin që u…

Shqipëria përforcohet me talentin Maloku

Elvir Maloku është zyrtarisht një futbollist i Shqipërisë. 21-vjeçari i talentuar, lindur në Rijeka e rritur…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online