Browsing Tag

mallakastar

Bylis e mbyll me goleadë, nis festa në Ballsh

Bylis mundi Besën e Kavajës me rezultatin 4 – 0  në ndeshjen e javës së fundit të këtij edicioni të Kategorisë së Parë. Guindo (2x), Lamçja dhe Peposhi ishin shënuesit e golave për skuadrën mallakastriote. Pas ndeshjes presidenca e…