Browsing Tag

Malick Mane

Laçi e afroi me bujë, tani firmos në Kazakistan

Malik Mane ishte një nga afrimet që Laçi bëri në merkaton e janarit. Sulmuesi senegalez, i cili kishte një “CV” të kënaqshme dhe në kampin kurbinase prisnin shumë, nuk shënoi dot asnjë gol me fanellën bardhezi. 30-vjeçari ishte ndër më të…

Erdhi me bujë në janar, Laçi e mbyll me sulmuesin

Laçi nuk ia doli të renditej dot në vendin e tretë në kampionat, por ende ka shanse për kupat e Europës dhe gjithçka varet nga licencimet dhe vendimi i CAS për Skënderbeun. Kurbinasit janë në pritje dhe më pas do të projektohen edhe…

Laçit i vjen sulmuesi nga Senegali, Starova bën planin

Laçi mori tre pikët me Kamzën në tavolinë dhe kurbinasit tani renditen në vendin e katërt. Fitorja e Teutës në Korçë sigurisht ua ka prishur disi planet bardhezinjve, që kërkojnë vendin e tretë që të çon direkt në kupat e Europës.…

Laçi në kërkim të goleadorit, dalin dy emra në skenë

Një sulmues është objektivi kryesor i Laçit për merkaton e janarit. Bardhezinjtë kanë afruar në ekip mbrojtësin Ceka, mesfushorin Çokaj dhe portierin Sali, ndërsa tashmë duket se kanë gjetur sulmuesin e munguar. Siç raporton “A2 News”,…