“Hajde te Partizani”, ngacmime në Instagram midis Ngo dhe tifozëve të kuq

Majkëll Ngo është ndër futbollistët më aktivë në rrjetet sociale. Sulmuesi anglez ka shpërndarë së fundmi…

Hasani kthehet në çështje, Ngo ndërhyn nga Anglia

Edon Hasani është njeriu i momentit te Tirana, por jo më për golat e tij. Një…

Nga Hungaria në Kroaci, Matraxhiu zbulon prapaskenat e Asanit dhe Ngo

Andi Matraxhiu, një prej menaxherëve më të njohur të Superiores ka komentuar mbi merkaton e klubeve…

Selmani motivon Laçin, të reja mbi gjendjen e Majkëll Ngo

Tirana dhe Laçi do të luftojnë fort mes tyre për të siguruar fitoren. Ndeshja e kampionatit…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online