Browsing Tag

Lusio

Pesë yjet e harruar që vazhdojnë të luajnë futboll

Jo të gjithë lojtarët kanë fatin të kenjë një karrierë si ajo e Françesko Totit, Xhanluixhi Bufon ose Klaudio Pizarros që vazhdon dhe luan akoma në Gjermani  te Verder Bremeni edhe pse ka i ka mbushur të 40-tat. Pjesa më e madhe e…