Browsing Tag

Lushtaku

Lushtaku firmos për kampionët e Kosovës

Kushtrim Lushtaku ka mbyllur aventurën 3-vjeçare, në Shqipëri, duke u larguar si kampion. Mesfushori u shpall këtë sezon kampion me Kukësin, ku dha kontributin e vet dhe shënoi edhe dy gola shumë të rëndësishëm, që vlejtën 4 pikë, ndaj mund…