Browsing Tag

Lucas

Lukas Leiva, letër prekëse drejtuar Liverpulit dhe tifozëve

Lukas Leiva është tashmë një ish-futbollist i Liverpulit, sepse është transferuar te Lacio, pas shumë vitesh në Angli. Braziliani nuk ka qenë një lojtar kyç te “The Reds” këto vitet e fundit, por ishte shumë i respektuar nga tifozët dhe…

Lacio zëvendëson menjëherë Bilian me Lukas Leivan

Largimi i Bilias te Milani është zyrtar tashmë, por Lacio nuk ka humbur kohë për të gjetur pasuesin. Pasi arkëtoi 17 milionë euro, plus 3 milionë bonus për argjentinasin, Lacio ka blerë për 5 milionë euro Lukas Leivan nga Liverpuli.…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online