Browsing Tag

Lucas Vasquez

Vaskez zgjedh Anglinë, të hënën zyrtarizohet te klubi i ri

Uilfred Zaha është dëshira e madhe e Arsenalit, por transferimi i tij po bëhet gati i pamundur. Kristal Palas kërkon shumë dhe “Topçinjtë” e kanë të vështirë të kënaqin dëshirat e klubit londinez. Kështu, në “Emirates Stadium” aktivizohet…