Browsing Tag

Lucas Rangel

VIDEO | Elton Kale si Insinje, shikoni si e tremb shokun e tij!

Elton Kale është shumë tip, siç e themi në zhargon në vendin tonë. Brazilianit i pëlqen të bëjë shaka në rrjetet sociale dhe një prej rrengjeve ia ka zbuluar Zhan Karioka, me të cilin ka qenë shok skuadre te Kukësi. Mesfushori, që tanimë…