Nuk heq dorë nga francezi, Milani “sakrifikon” dy lojtarë

Milani po kërkon një mesfushor kualitativ dhe i është rikthyer pistës Zhordan Veretu. Francezi i Fiorentinës…

Mesfushori pranë largimit nga Milani, e do Montela në Firence

Trajneri i vjollcëve, Vinçenso Montela e njëh mjaft mirë mesfushorin

Rinovimi me mesfushorin, Milani me plan të qartë

Milani shpreson që të sigurojë kualifikimin dhe rikthimin në Champions pas shumë viteve mungesë. Nga ana…

Boka nuk përmbahet, pas Vidalit kërkon edhe mesfushorin e Milanit

Boka Zhuniors po përgatitet për një merkato të madhe në verë. Synimi i presidentit Angeliçi është…

“Askush të mos dalë jashtë”, tërbimi i Leonardos dhe inati mes dy “rebelëve”!

Atmosfera pas përfundimit të derbit ka qenë shumë e keqe te Milani. Humbja dhe zhgënjimi i…

Milani “i mallkuar”, Gatuzo mbetet 2 muaj pa “regjisor” në mesfushë

Milan mori një fitore në mesjavë ndaj Xhenoas, ku vuajti jo pak për të arritur triumfin,…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online