Browsing Tag

Luca Modric

E tenton edhe Milani, projektohet goditja e madhe

Milani po bën një merkato të kujdesshme dhe ekonomike. Firmosja me lojtarë të rinj dhe të talentuar është baza e punës së Maldinit, por tifozët dhe ekipi kanë nevojë për një emër të madh. I tillë si opsioni i fundit që po qarkullon në…