Browsing Tag

luca jovic

Joviç befason, sakrifikon dhe zbarkon direkt në Madrid

Të jesh lojtar i Real Madrid nuk është aspak e lehtë dhe Luka Joviç e di shumë mirë këtë. Sulmuesi serb ishte pjesë e kombëtares së të rinjve në Kampionatin Evropian. Serbia nuk arriti të kalontë përtej fazës së grupeve. Meqenëse…