Pinari: Një derbi ndryshe, mesfusha e Partizanit bën diferenën

Edhe pak ditë na ndajnë nga ndeshja që i jep bukurinë e munguar futbollit shqiptar.Derbi luhet…

“Besojuni të rinjve”, Pinari dhe Jupi me mesazh për Superioren

Fokusi janë të rinjtë dhe një analizë të asaj që ndodh në vendin tonë e kanë…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online