Browsing Tag

ltifi

Liridon Latifi elektrizon, edhe një dhuratë para largimit

Gola, pasime të sakta, driblime brilante dhe dyluftime të fituara me shpejtësi. Mesfushori i Skënderbeut është vërtet një “gjeni”   Ka shënuar 4 gola deri tani në 7 ndeshje të Europa League, duke përjashtuar atë me Mladën në Çeki, që…