Browsing Tag

Lovren

Lovren te Milani? Liverpuli i vendos çmimin

Dejan Lovren duket se do të jetë lojtar i Milanit. Mbrojtësi kroat nuk shihet më si titullar te “The Red” dhe largimi i tij duket çështje ditësh. Skuadra e favorizuar për të marrë shërbimet e tij, është Milani, që kërkon me ngulm shërbimet…

VIDEO | Salah “kopjon” Bekam, Lovren na kujton… Pinokun!

Dejvid Bekam ka qenë shpeshherë në qendër të vëmendjes gjatë kohës kur ishte futbollist dhe padiskutim ka qenë dhe mbetet një nga sportistët më të famshëm. Disa vite më parë, britaniku ishte fytyra e kompanisë “Pepsi” dhe videoja e tij në…

Salah jashtë formacionit të vitit, Lovren ironizon FIFA-n

Dejan Lovren njihet për karakterin e tij të ashpër që tregon në fushën e lojës, por edhe jashtë fushe gjithmonë është aktiv si në rrjete sociale ashtu dhe në media. Së fundmi, konkretisht ditën e sotme kroati ka postuar një foto me…