Lëvizje në aksin “Londër – Sevilje”, gati transferimi 60 milionë eurosh

Totenhemi theu rekordin e klubit duke blerë kartonin e mesfushorit francez Tangi Dembele nga Lioni për…

Vlerësohet 70 mln euro, Reali vihet pas “diamantit” të Betis

Real Betis nuk është një nga skuadrat ku dalin emra të mëdhenj të futbollit, por sot,…

Lo Selso, kush është talenti që po çmend Barçën dhe Realin?

Xhovani Lo Selso po bën një sezon të shkëlqyer me fanellën e Real Betisit dhe ka…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online