Përmbysja e madhe, Poçetino zbulon çfarë u tha në dhomat e zhveshjes

Maurisio Poçetino fitoi shumë pikë të vyera në reputacionin e tij si një nga trajnerët më…

Son shkruan historinë: E merituam, fantastike të luash në këtë stadium

Heung-min Son është kthyer në emblemën e stadiumit të ri të Totenhemit, sepse ka shënuar aty…

Portieri më i mirë në botë? Loris: Debat i mbyllur, nuk diskutohet

Hugo Loris ishte një ndër protagonistët e takimit midis Francës dhe Gjermanisë, ku “gjelat” arritën të…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online