Browsing Tag

lirola

Frikë te Napoli, kërkojnë që tani për pasuesin e Hysajt

Kalimi i Elseid Hysajt te Çelsit gjatë merkatos së janarit ishte diçka e sigurt sipas mediave italiane dhe atyre britanike, por në fund, asgjë nuk u konkretizua. Tashmë, mendohet se shqiptari do t’i bashkohet Bluve të Londrës në merkaton e…