Browsing Tag

Leonit Abazi

Josa i merr një titullar Skënderbeut, vjen zyrtarizimi

Mirel Josa është ribashkuar me një lojtar që e ka pasur nën urdhra te Skënderbeu. Ditën e sotme ka ardhur zyrtarizimi i kalimit të Leonit Abazit te Prishtina, klub me të cilin ka arritur një marrëveshje për tre vite. Korçarët humbin një…

Kristi Vangjeli qetëson Shehin, sytë nga Leonit Abazi

Skënderbeu pësoi humbjen e dytë radhazi, ndërkohë që e pret një transfertë e vështirë javën e ardhshme me Teutën. Korçarët do të kenë të gatshëm për këtë sfidë mbrojtësin Kristi Vangjeli, i cili ishte i pezulluar me kartonë dhe mungoi…