Browsing Tag

Leonardo Spinazzola

Spinazola te Roma, ja sa do të përfitojë ish-juventini

Ka përfunudar marrëveshja e shkëmbimit mes Juventusit dhe Romës. Leonardo Spinaxola do të shkojë në Romë dhe Luka Pelegrini do të bëjë rrugëtimin e kundërt. I pari që do të zyrtarizohet pritet të jetë mbrojtësi i Juves. Mediet italiane…

Gati shkëmbimi i mbrojtësve, Juventusi dhe Roma bien në ujdi

Juventus dhe Roma janë gati të bashkëpunojnë këtë merkato. Siç raporton “Sky Sport Italia”, dy gjigantët përtej Adriatikut po përfundojnë shkëmbimin mes Luka Pelegrinit dhe Leonardo Spinaxolas. Të dy lojtarët kanë pozicione të njëjta në…