Browsing Tag

Leon Beili

Roma gjen zëvendësuesin e “Faraonit”, vjen nga Gjermania

Roma i ka hapur punë vetes me largimin e El Sharauit. “Faraoni” u largua drejt Kinës për te skuadra e Shangai Shenua për shifrën e 20 milionë eurove, që u derdhën në llogarinë e klubit verdhekuq. Gjithsesi, Romës do i duhet t’i hedhë direkt…

Ylli xhamajkan i vë kusht kombëtares: Nuk vij pa vëllanë

Leon Beili, sulmuesi i talentuar i Leverkuzenit lajmëroi javën e kaluar se do bënte paqe me federatën e futbollit të Xhamajkës, pas vitesh “konflikt” midis babait e njëkohësisht agjentit të tij dhe zyrtarëve të federatës. Kur u…