Browsing Tag

Leçe

Kryevepër e Leçes, Memushaj e Kumbulla në garë

Futbolli është gjithmonë magjik dhe surprizues. Ekipit të Leçes i mjaftonte një fitore në shtëpi përballë Specias për t’u ngjitur në Serinë A dhe ashtu ka ndodhur. Djemtë e Fabio Liveranit fituan 2-1 dhe u rikthyen në elitë pas 7 vitesh…