Browsing Tag

Laver Alla

Në Vlorë e kanë me gjykimin, Musta akuzon Laver Allën

Te Flamurtari nuk gjejnë qetësi dhe duket se po përsëritet situata e vjetshme me arbitrat. Pas takimit me Kukësin, në Vlorë kanë pretendimet e tyre edhe për takimin e djeshëm në Kupën e Shqipërisë kundër Tiranës. Liçaj në minutat shtesë…