Browsing Tag

Laska

Tiranës i mbyllen dyert, jepen dënimet për sherrin me Laçin

Mbledhja e ditës së sotme e Komisionit të Disiplinës ka qenë e fokusuar te ngjarjet e ndodhura në përfundim të takimit Tirana – Laçi. Sulmuesi anglez Majkëll Ngo është dënuar me pesë ndeshje pezullim nga aktiviteti, ndërsa te Laçi e kanë…

Rikthehet çështja Muzaka, Laska dhe Halili pezullohen

Komisioni i Disiplinës ka publikuar vendimet e saj për mesditën e sotme. Ajo që bie në sy është se një ndër pikat e cila specifikohet është ajo e Gjergji Muzakës, për konfliktin me Tiranën. Sipas vendimit të fundit bardheblutë duhet që të  …