Browsing Tag

las palmas

Rinovoi në maj, Boateng largohet nga Las Palmasi

Një sezon, shumë dashuri, gola e spektakël: Kevin-Prins Boateng kishte rigjetur qetësinë shpirtërore në Las Palmas, duke luajtur rre3gullisht dhe duke u kthyer në nivele të larta. Aq mirë ndihej ganezi në Ishujt Kanarie, saqë në maj rinovoi…