Browsing Tag

laliga

Zbulohet telefonata sekrete, Realit i vjen fati në derë

E ardhmja e një prej mesfushorëve më të mirë në qarkullim nuk është aspak e qartë. Kristian Eriksen rrezikon ta lërë Totenhemin thatë, duke mos përfituar asnjë para nga shitja e tij. Danezit i skadon kontrata sezonin e ardhshëm dhe rinovimi…