Browsing Tag

Kutorne

Kutrone: Jam i “uritur” gjithmonë, po mësoj nga Higuain

Patrik Kutrone ishte pa diskutim njeriu i ndeshjes së sotme mes Milanit dhe Olimpiakosit. Sulmuesi u aktivizua në pjesën e dytë duke qenë deçiziv me dy golat e tij. Pas ndeshjes, Kutrone foli për “Sky Sports” ku u shpreh mjaft i lumtur për…