Browsing Tag

kurbinasti

Laçi hap dyert, thirrje tifozëve për sfidën ndaj Skënderbeut

Skuadra e Laçit duhet të harrojë sa më shpejt humbjen me Luftëtarin në Gjirokastër dhe të rikthehet te fitoret. Këtë fundjavë, kurbinasit presin ekipin e Skënderbeut, që vjen nga një fitore bindëse kundër Kastriotit. Dy ekipet vijnë në këtë…