Miqësore me Katarin, barazim dhe paraqitje dinjitoze për Shqipërinë U-20

Shqipëria U-20 zhvilloi një ndeshje miqësore përballë Katarit, e cila u mbyll me rezultatin e barabartë,…

Shqipëri-Moldavi, mësoni çmimet e biletave në “Elbasan Arena”

Shqipëria do të udhëtojë drejt Islandës me datë 8 qershor, ndërsa tre ditë më vonë, me…

Projekti dhe e ardhmja e Shqipëri U-15, flet trajneri Dama

Shqipëria U-15 është grumbulluar sot në ambientet e kompleksit “Tropikal”, ku trajneri Armand Dama ka grumbulluar…

Milani gjen sulmues, synon një 22-vjeçar

Milani udhëton nesër drejt Xhenovës për t’u përballur me Sampdorian për kuadër të Kupës së Italisë.…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online